Όλοι οι υποψήφιοι της Θράκης στις εκλογές του ΓΕΩΤΕΕ

ΓΕΩΤΕΕΣτις 2 Νοεμβρίου πρόκειται να γίνουν οι εκλογές του Γεωτεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδος.

Εκλογικά τμήματα θα υπάρξουν σε όλους τους νομούς, στις τοπικές Δ/νσεις Γεωργίας ή στα κατά τόπους παραρτήματα, και η διαδικασία θα διενεργηθεί από τις 8 π.μ. ως τις 6 μ.μ.

Στο παράρτημα Θράκης κατεβαίνουν πέντε συνδυασμοί, ως εξής:

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

  • ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

  1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

  1. ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΕΣΤΑΝ ΟΣΜΑΝ ΤΖΙΕΝΓΚΕΣ του ΣΑΜΠΑΝ
  3. ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΡΟΥΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ

  1. ΜΑΚΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  2. ΜΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΧΑΡΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΕΩΛΟΓΟΙ

  1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

  1. ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΕΣΤΑΝ ΟΣΜΑΝ ΤΖΙΕΝΓΚΕΣ του ΣΑΜΠΑΝ
  3. ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΡΟΥΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ

  1. ΜΑΚΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  2. ΜΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΧΑΡΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΕΩΛΟΓΟΙ

  1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΩΝ (ΔΑΚΕ) ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

  1. ΜΠΟΤΑΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΣΤΑΘΟΥΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΖΙΜΟΤΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  7. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΤΡΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ

  1. ΚΑΨΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΠΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΤΣΙΑΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ

  1. ΔΕΛΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
  2. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  3. ΜΠΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΕΩΛΟΓΟΙ

  1. ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  2. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΙΧΘΥΟΛΟΓΟΙ

  1. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

  1. ΓΚΑΪΤΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΔΕΡΝΕΚΞΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΡΟΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΠΟΤΑΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΣΤΑΘΟΥΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΣΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΤΖΙΜΟΤΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  11. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  12. ΤΡΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΤΣΑΡΔΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  14. ΤΣΙΤΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  15. ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ

  1. ΚΑΨΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΠΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΤΣΙΑΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ

  1. ΔΕΛΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
  2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  4. ΜΠΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΤΟΠΚΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  6. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΕΩΛΟΓΟΙ

  1. ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  2. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΙΧΘΥΟΛΟΓΟΙ

  1. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

  1. ΒΑΒΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΚΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ

  1. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΠΟΤΟΥΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ

  1. ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΓΕΩΛΟΓΟΙ

  1. ΓΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΟΥ

ΙΧΘΥΟΛΟΓΟΙ

  1. ΚΥΡΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

  1. ΓΚΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  5. ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ

  1. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΠΟΤΟΥΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ

  1. ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΓΕΩΛΟΓΟΙ

  1. ΓΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΟΥ

ΙΧΘΥΟΛΟΓΟΙ

  1. ΚΥΡΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΝΓΕΩΤΕΧΝΙΚΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ
  2. ΚΑΣΠΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΤΡΕΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΤΡΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΤΣΑΛΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΤΣΟΥΤΣΟΥΜΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΝΟΝΑ του ΝΟΝΤΑΡΗ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ

  1. ΚΑΦΕΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  2. ΤΗΓΑΝΟΥΡΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΚΑΣΤΗ ΕΡΙΦΥΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΠΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΓΕΩΛΟΓΟΙ

  1. ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ
  2. ΚΑΣΠΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΤΡΕΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΤΡΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΤΣΑΛΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΤΣΟΥΤΣΟΥΜΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΟΝΤΑΡΗ
  9. ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΝΟΝΑ του ΝΟΝΤΑΡΗ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ

  1. ΚΑΦΕΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  2. ΤΗΓΑΝΟΥΡΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΚΑΣΤΗ ΕΡΙΦΥΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΠΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΓΕΩΛΟΓΟΙ

  1. ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

 

 

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

error: Το περιεχόμενο προστατεύεται!!!