Την άλλη Τετάρτη 27/8 η ορκωμοσία του νέου δημοτικού συμβουλίου Κομοτηνής

ΔΗΜΑΡΧΤην άλλη Τετάρτη, 27 Αυγούστου, και ώρα 12.00 το μεσημέρι, θα ορκιστούν τα μέλη του νέου δημοτικού συμβουλίου Κομοτηνής, όπως αυτά ανακηρύχθηκαν από το Πολυμελές Πρωτοδικείο Ροδόπης.

Η τελετή θα λάβει χώρα στην αίθουσα εκδηλώσεων του Ιδρύματος Παπανικολάου (παραπλεύρως της πρώην Νομαρχίας), και τον προβλεπόμενο από τις διατάξεις του άρθρου 52 του Ν. 3.852/2010, όρκο, θα δώσουν οι:

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

  1. ΓΚΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  2. ΙΣΜΑΗΛ ΛΕΒΕΝΤ
  3. ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  4. ΖΗΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
  6. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
  7. ΤΑΠΑΤΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΓΚΑΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  9. ΛΙΒΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  10. ΑΧΜΕΤ ΕΜΡΕ
  11. ΚΙΟΣΕ ΕΡΙΤΖΑΝ
  12. ΜΟΛΛΑ ΙΣΑ ΡΙΤΒΑΝ
  13. ΙΜΑΜΟΓΛΟΥ ΤΖΙΧΑΝ
  14. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  15. ΚΑΡΑΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  16. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  17. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΣΙΜΠΕΛ
  18. ΠΟΛΙΤΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  19. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
  20. ΤΕΦΙΚ ΟΓΛΟΥ ΖΕΙΝΕΠ
  21. ΤΖΕΝΕΤΙΔΗΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ
  22. ΜΕΝΕΣΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  23. ΚΑΡΕΛΙΑΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
  24. ΜΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
  25. ΑΜΕΤ ΧΑΣΑΝ
  26. ΚΑΖΑΚΟΥ – ΒΡΟΥΖΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  27. ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  28. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  29. ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ
  30. ΑΜΕΤ ΕΡΤΖΑΝ
  31. ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  32. ΧΑΤΖΗ ΑΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΙΜΠΡΑΧΗΜ
  33. ΛΑΦΤΣΗ ΕΛΕΝΗ
  34. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΥΦΟΥΚ
  35. ΧΟΥΣΕΙΝ ΙΣΜΑΗΛ
  36. ΜΠΑΙΡΑΜ ΧΟΥΣΕΙΝ ΧΟΥΣΕΙΝ
  37. ΔΑΠΕΡΓΟΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
  38. ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  39. ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
  40. ΦΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  41. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Ι. Δημοτική Κοινότητα Θρυλορίου:     

  1. ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Πρ.)
  2. ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  3. ΙΣΜΑΗΛ ΜΕΜΕΤ
  4. ΤΑΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΚΕΝΑΝ ΑΜΕΤ ΑΜΕΤ

ΙΙ. Δημοτική Κοινότητα Κομοτηνής:    

  1. ΜΕΧΜΕΤ ΜΕΣΟΥΤ (Πρ.)
  2. ΑΡΜΕΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΙΣ
  3. ΧΟΥΣΝΗ ΧΟΥΛΙΑ
  4. ΒΕΣΕΞΙΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
  5. ΓΚΑΙΝΤΑΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
  6. ΙΣΜΑΗΛ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
  7. ΝΕΔΕΛΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  8. ΠΑΠΑΜΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  9. ΑΛΗ ΧΑΣΑΝ
  10. ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  11. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  12. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ-ΠΙΤΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
  13. ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ ΑΙΧΑΝ
  14. ΣΑΡΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ
  15. ΚΑΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

1) Τοπική Κοινότητα Αγίων Θεοδώρων

  1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (Πρ.)
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2) Τοπική Κοινότητα Αιγείρου

  1. ΠΑΤΡΩΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ (Πρ.)
  2. ΚΙΣΣΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ

3) Τοπική Κοινότητα Γρατινής

  1. ΤΣΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Πρ.)
  2. ΤΣΑΤΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΔΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) Τοπική Κοινότητα Κάλχαντος

  1. ΟΣΜΑΝ ΜΕΧΜΕΤ (Πρ.)
  2. ΚΑΣΙΚΤΣΗ ΧΑΣΑΝ ΑΡΗΦ
  3. ΧΟΥΣΕΙΝ ΑΜΕΤ

5) Τοπική Κοινότητα Καρυδιάς

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Πρ.)
  2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  3. ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

6) Τοπική Κοινότητα Κηκιδίου

  1. ΜΕΜΕΤ ΜΕΜΕΤ (Πρ.)
  2. ΚΕΚΕ ΧΑΣΑΝ ΜΕΜΕΤ
  3. ΧΑΛΗΛ ΧΑΛΗ

7) Τοπική Κοινότητα Κοσμίου

  1. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (Πρ.)
  2. ΚΙΜΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΖΕΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

8)Τοπική Κοινότητα Μεγάλου Δουκάτου

  1. ΣΙΡΑΝΕΤΖΗ ΖΕΙΝΟΥΡ ΖΕΙΝΟΥΡ (Πρ.)
  2. ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ ΦΑΡΙΝΤΗΝ
  3. ΟΜΕΡ ΟΓΛΟΥ ΝΕΖΙΑΤ

9) Τοπική Κοινότητα Μελέτης

  1. ΧΑΛΗΛ ΙΖΕΤ (Πρ.)
  2. ΑΜΕΤ ΦΕΡΙΝΤΟΥΝ
  3. ΧΑΣΑΝ ΖΕΚΕΡΙΑ

10) Τοπική Κοινότητα Νέας Καλλίστης

  1. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Πρ.)
  2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
  3. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

11) Τοπική Κοινότητα Νέου Σιδηροχωρίου

  1. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Πρ.)
  2. ΜΟΛΛΑ ΧΟΥΣΕΙΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
  3. ΑΘΑΝΑΣΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

12) Τοπική Κοινότητα Παγουρίων

  1. ΦΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Πρ.)
  2. ΣΑΛΗ ΜΕΣΟΥΤ
  3. ΜΠΑΜΠΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

13) Τοπική Κοινότητα Πανδρόσου

  1. ΚΑΜΠΕΡ ΣΟΥΚΡΗ (Πρ.)
  2. ΛΕΜΟΝΤΖΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΣΕΡΗΦ ΕΚΡΕΜ

14) Τοπική Κοινότητα Πόρπης

  1. ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (Πρ.)
  2. ΔΟΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  3. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

15) Τοπική Κοινότητα Στυλαρίου

  1. ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΙΝ (Πρ.)
  2. ΑΡΗΦ ΒΕΔΑΤ
  3. ΑΧΜΕΤ ΦΕΡΔΗ

16) Τοπική Κοινότητα Φαναρίου

  1. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Πρ.)
  2. ΝΤΙΝΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
  3. ΤΣΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

1) Τοπική Κοινότητα Ανθοχωρίου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2) Τοπική Κοινότητα Αρωγής

ΜΑΜΟΥΤ ΚΕΝΑΝ

3) Τοπική Κοινότητα Γλυφάδας

ΣΑΛΗΜ ΣΕΡΚΑΝ

4) Τοπική Κοινότητα Ιτέας

ΧΟΥΣΕΙΝ ΧΑΣΑΝ

5) Τοπική Κοινότητα Καλλίστης

ΟΣΜΑΝ ΟΖΤΖΑΝ

6) Τοπική Κοινότητα Μέσης

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

7) Τοπική Κοινότητα Σιδηράδων

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΧΑΛΗΛ

error: Το περιεχόμενο προστατεύεται!!!