Οι «Τρεις Ιεράρχες» Ροδόπης βράβευσαν τα παιδιά των συναδέλφων τους

Είκοσι δύο επιτυχούσες και επιτυχόντες στα ΑΕΙ και ΤΕΙ, τέκνα συναδέλφων του, βράβευσε το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ροδόπης «Οι Τρεις Ιεράρχες».

«Είναι τιμή μας που μοιραζόμαστε αυτή τη μεγάλη χαρά των παιδιά και των γονιών τους συναδέλφων μας», σημείωσε η Πρόεδρος του Συλλόγου, κ. Γιώτα Βενετοπούλου.

Στο κοινωνικό πρόσωπο και στην εξωστρέφεια του Συλλόγου, μέσα από σειρά δράσεων, αναφέρθηκε ο Γραμματέας του Συλλόγου, κ. Σάββας Κοσκερίδης.

ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ 1 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ 3 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ 4 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ 5 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ 6 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ 7

Τα παιδιά που βραβεύτηκαν:

  1. Αποστολίδης Αθανάσιος του Χρήστου

Δασολογία και Διαχείριση Περιβάλλοντος Θεσσαλονίκη

  1. Βαλασίδης Αθανάσιος του Νικολάου και της Γκοτσαρίδου Τζούλιας Στρατιωτική Σχολή Αξιωματικών Σωμάτων ΣΑΣ – Ιατρική Θεσσαλονίκη
  1. Βρούζος Ιωάννης του Δημητρίου

Πληροφορική Ιονίου Πανεπιστημίου Κέρκυρα

  1. Δόντσος Γεώργιος του Νικολάου και της Μακρή Χρυσάνας

Φιλολογία Θεσσαλονίκη

  1. Ιώβ Αριστοτέλης του Μιχαήλ και της Σουλιώτη Μεταξίας

Τμήμα Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Κοζάνης

  1. Κάλφα Έλλη του Γεωργίου και της Μπομπότα Μαρίας

Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης Φλώρινας

  1. Καραβοκύρη Βενετία του Σπυρίδωνα και της Καζάκη Σωτηρίας Φιλοσοφική Παιδαγωγική Ψυχολογία Ιωαννίνων
  1. Καραβοκύρη Γεωργία του Σπυρίδωνα και της Καζάκη Σωτηρίας

Τμήμα Γεωγραφίας Πανεπιστήμιο Αιγαίου Μυτιλήνη

  1. Κατσαμακίδου Έλενα του Ιωάννη και της Σπυριδωνίδου Μάρθας Μοριακής Βιολογίας Αλεξανδρούπολης
  1. Κερτέμη Άννα του Σταμάτη και της Καραδόνα Ευμορφίας

Μηχανικών Αρχιτεκτόνων Ξάνθης

  1. Κουκογιαννίδης Αναστάσιος του Πασχάλη και της Καμενίδου Παρασκευής

Σχολή Αστυφυλάκων

  1. Κουτάβα Δήμητρα του Αθανασίου και της Λάπατα Ελένης

Νομική Α.Π.Θ.

  1. Μαδενίδης Κων/νος του Νικολάου και της Πιστόλα Αικατερίνης

Οικονομικό Τμήμα  ΑΠΘ

  1. Μαυρίδου Πετρίνα του Χαράλαμπου και της Μπακιρτζή Ελένης Μηχανικών Αρχιτεκτόνων Ξάνθης
  1. Μπεζυργιαννίδης Θεμιστοκλής του Παναγιώτη και της Καραποστόλου Δέσποινας

Εκπαιδευτικός Μηχανολόγος Μηχανικός ΑΣΠΑΙΤΕ Αθήνας

  1. Μυλωνόπουλος Νικόλαος του Αντωνίου και της Μίτιτς Λύδια Φυσικομαθηματική Σχολή Νις Σερβία
  1. Πίτατζης Γεώργιος του Θεοδώρου

Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης ΑΠΘ

  1. Ρόιδου Βάγια του Σταύρου

Τμήμα ψυχολογίας ΑΠΘ

  1. Σάρρος Τηλέμαχος του Δημητρίου και της Μαντατζή Μαρίας Εφαρμοσμένη Πληροφορική Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
  1. Στάμογλου Γεώργιος του Κωνσταντίνου και της Παπαλεξανδρή Σταματίας

Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών του ΤΕΙ Τρικάλων

  1. Χαραλάμπους Ελευθερία του Βασιλείου και της Χατζάτογλου Μακρίνας
    Τμήμα Ψυχολογίας του ΑΠΘ
  1. Χατζοπούλου Αναστασία του Χριστόδουλου και της Γκαϊτατζή Δέσποινας

Φυσικοθεραπευτών ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

error: Το περιεχόμενο προστατεύεται!!!