Οι συνθέσεις των διοικήσεων των Νομικών Προσώπων του Δήμου Κομοτηνής

ΔΗΜΑΡΧ

Τα Διοικητικά Συμβούλια των Νομικών Προσώπων του Δήμου Κομοτηνής, ορίστηκαν στη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, στη συνεδρίαση της Παρασκευής 12 Σεπτεμβρίου. Η σύνθεσή τους, που σε όλες τις περιπτώσεις ψηφίστηκαν ομόφωνα, είναι:

Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Πολιτισμού – Παιδείας – Αθλητισμού Κομοτηνής

Πρόεδρος: Αναστασία Λιβεριάδου

Αντιπρόεδρος: Ζεϊνέπ Τεφίκ Oγλού με αναπληρωτή τον Μολλά Ισά Ριτβάν

Μέλη: Σοφία Μενεσελίδου με αναπληρώτρια την Κατερίνα Ιωαννίδου

Γκαράνης Ιωάννης με αναπληρωτή τον Παρθένιο Τζενετίδη

Γιώργος Ζηλούδης με αναπληρωτή τον Ευστράτιο Τσακιρίδη

Σαλτσίδου – Ματεοσσιάν Λουίζα με αναπληρώτρια την Τζένη Κασσαπιάν

Φιλιππίδου Μαρία με αναπληρώτρια την Άννα Βεκίνη

Βασίλειος Βασιλείου με αναπληρωτή τον Στέλιο Νικολάου

Χατζηνικολάου Αναστασία με αναπληρώτρια τη Μυρσίνη Λατζουράκη

Τριανταφυλλιά Καζάκου – Βρούζου με αναπληρωτή τον Γεώργιο Θεοχαρίδη

Μπαϊράμ Χουσεΐν Χουσεΐν με αναπληρωτή τον Κοσμά Καραΐσκο

 

Τσανακλής ΑΕ

Πρόερδος: Ιμάμογλου Τζιχάν

Αντιπρόεδρος: Τσακιρίδης Ευστράτιος με αναπληρώτρια την Αφροδίτη Καρελιάδου

Μέλη: Αντώνης Φρατζής με αναπληρωτή τον  Παναγιώτη Πανταζίδη

Δογραματζής Ιωάννης με αναπληρώτρια τη Μαρία Τσίτσιου

Παντελής Σταύρος με αναπληρώτρια τη Μαρίνα Μπακιρτζή

Κάζη Μελανθία με αναπληρωτή τον Ζήση Ζηκίδη

Φιλιππίδου Μαρία με αναπληρώτρια την Άννα Βεκίνη

Κωνσταντινίδου Κυριακή με αναπληρωτή τον Χαλήλ Μουσταφά

Ολυμπία Δανιηλίδου με αναπληρώτρια την Ξανθίππη Ρίζου

Τριανταφυλλιά Καζάκου – Βρούζου με αναπληρώτρια την Ελένη Λαφτσή

 

Δημοτικό Περιφερειακό Θέατρο Κομοτηνής

Πρόεδρος: Σοφία Μενεσελίδου

Αντιπρόεδρος: Θόδωρος Γκαντής με αναπληρώτρια την Αναστασία Λιβεριάδου

Μέλη: Μαρία Μερέτη με αναπληρώτρια την Χριστίνα Γρηγοριάδου

Ειρήνη Σταυρίδου με αναπληρωτή τον Κεβόρκ Μελκονιάν

Χρύσα Τακά με αναπληρώτρια την Αγαθονίκη Παυλίδου

Μιχαέλα Μελέγκου με αναπληρωτή τον Άνθιμο Σεβδυνίδη

Χασάν Χασάν με αναπληρώτρια την Μαρία Παπαδοπούλου

 

Κέντρο Μέριμνας και Αλληλεγγύης

Πρόεδρος: Νίκος Σωτηρακόπουλος

Αντιπρόεδρος: Κλεοπάτρα Στογιαννίδου με αναπληρωτή τον Ευστράτιο Τσακιρίδη

Μέλη: Αναστασία Λιβεριάδου με αναπληρώτρια την Σοφία Μενεσελίδου

Αχμέτ Εμρέ με αναπληρώτρια την Ζεϊνέπ Τεφίκ Oγλού

Νίκος Φακιρίδης με αναπληρωτή τον Νεκτάριο Δαπέργολα

Ρωξάνη Ζαργιάννη με αναπληρώτρια την Κωνσταντίνα Ευσταθίου

Γιώργος Αργυριάδης με αναπληρωτή τον Δημήτριο Μπαμπαλή

Θεοδώρα Καζά με αναπληρωτή τον Δημήτριο Σαρηκώστα

Δήμητρα Τζελέπη με αναπληρώτρια την Καλλιόπη Καρακούση

Ιωάννης Μουρτίδης με αναπληρώτρια την Μαρία Κουρτούμα

 

Καραθεοδωρή ΑΕ

Πρόεδρος: Αφροδίτη Καρελιάδου

Αντιπρόεδρος: Αχμέτ Εμρέ με αναπληρώτρια την Ζεϊνέπ Τεφίκ Oγλού

Μέλη: Αντώνης Γραβάνης με αναπληρωτή τον Αμέτ Ερτζάν

Κλειώ – Κυριακή Μιχαλοπούλου με αναπληρώτρια την Παρασκευή Χουρίδου

Καλλιόπη – Γεωργία Αξωνίδου με αναπληρωτή τον Λεωνίδα Παπαδόπουλο

Αχμέτ Ριτβάν με αναπληρωτή τον Αχμέτ Μεχμέτ

Γιώργος Σγούρος με αναπληρώτρια την Έλσα Μουρατίδου

Κώστας Παπάζογλου με αναπληρώτρια την Πελίν Μουμίν

 

Γευσιγνωσία ΑΕ

Πρόεδρος: Παρθένιος Τζενετίδης

Αντιπρόεδρος: Κατερίνα Ιωαννίδου με αναπληρώτρια την Σιμπέλ Μουσταφά Ογλού

Μέλη: Γιώργος Θεοχαρίδης με αναπληρωτή τον Χατζή Αμέτ Μουσταφά Ιμπραχήμ

Ανέστης Βαφειάδης με αναπληρώτρια την Κατερίνα Καφαλή

Περικλής Δογραματζής με αναπληρωτή τον Καλλίδωρο Χατζόπουλο

Γιώργος Ιωαννίδης με αναπληρωτή τον Γιώργο Πετροσιάν

Ιωάννης Μουρτίδης με αναπληρώτρια την Ευγενία Παρτσόγλου

Ελένη Γκαρτσώνη με αναπληρώτρια την Χρύσα Παρασκελίδου

Χριστίνα Σίσκου με αναπληρωτή τον Χριστόφορο Ράπτη

 

Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης και Αποχέτευσης Κομοτηνής

Πρόεδρος: Δημήτρης Καρασταύρου

Αντιπρόεδρος: Ισμαήλ Λεβέντ με αναπληρωτή τον Ιωάννη Γκαράνη

Μέλη: Δημήτρης Πολιτειάδης με αναπληρώτρια την Κατερίνα Ιωαννίδου

Αναστασία Λιβεριάδου με αναπληρώτρια την Αφροδίτη Καρελιάδου

Σιμπέλ Μουσταφά Ογλού με αναπληρωτή τον Δημοσθένη Μανίτσα

Κωνσταντίνο Καραΐσκο με αναπληρωτή τον Αμέτ  Ερτζάν

Κωνσταντίνος Χαριτόπουλος με αναπληρωτή τον Μπουλέντ Κιαμήλογλου (από τον Ιατρικό Σύλλογο)

Ηλίας Κωνσταντίνου με αναπληρωτή τον Ιωάννη Τσαλίκη (εκπρόσωποι εργζομένων)

Νικόλας Ρωσσίδης με αναπληρώτρια την Μελανθία Κάζη

 

ΝΠΔΔ Σχολική Επιτροπή Μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης

Πρόεδρος: Μανώλης Ταπατζάς

Αντιπρόεδρος: Αχιλλέας Αποστολίδης με αναπληρώτρια την Αναστασία Λιβεριάδου

Μέλη: Κατερίνα Ιωαννίδου με αναπληρώτρια την Κλεοπάτρα Στογραννίδου

Ευστράτιος Τσακιρίδης με αναπληρωτή τον Ιωάννη Γκαράνη

Αφροδίτη Καρελιάδου με αναπληρώτρια τη Σοφία Μενεσελίδου

Αμέτ Ερτζάν με αναπληρωτή το Νεκτάριο Δαπέργολα

Ελένη Λαφτσή με αναπληρώτρια την Μαρία Παπαδοπούλου

Μητακίδης Δημήτριος με αναπληρωτή τον Μαρίνο Κωνσταντινίδη

Κωνσταντίνος Καφαλής με αναπληρωτή τον Κωνσταντίνο Τζώτζιο

Χάιδω Γούλα με αναπληρώτρια την Θεοδώρα Μήλογλου

Ελπινίκη Κουκούλη με αναπληρωτή τον Δημήτριο Πορτοκαλίδη

 

ΝΠΔΔ Σχολική Επιτροπή Μονάδων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Πρόεδρος: Ευστράτιος Τσακιρίδης

Αντιπρόεδρος: Γιώργος Ζηλούδης με αναπληρώτρια την Αφροδίτη Καρελιάδου

Μέλη: Αναστασία Λιβεριάδου με αναπληρώτρια την Ζεϊνέπ Τεφίκ Oγλού

Σοφία Μενεσελίδου με αναπληρώτρια την Κατερίνα Ιωαννίδου

Κλεοπάτρα Στογιαννίδου με αναπληρωτή τον Παρθένιο Τζενετίδη

Χασάν Χασάν με αναπληρώτρια την Μαρία Παπαδοπούλου

Ουφούκ Μουσταφά με αναπληρωτή το Νεκτάριο Δαπέργολα

Κυριακή Ευστρατιάδου με αναπληρωτή τον Βασίλειο Βεκίνη

Ηλία Περδίκη με αναπληρωτή τον Κωνσταντίνο Τρυπίδη

Στέλλα Μάντσιου με αναπληρωτή τον Δημήτριο Δολιανίτη

Φίλιππος Σιμόπουλος με αναπληρωτή τον Λουκά Μάστορα

 

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

error: Το περιεχόμενο προστατεύεται!!!